
Matty Cash czeka na powrót na boisko.
Obrońca Aston Villa z optymizmem patrzy w przyszłość. Zawodnik, który ostatni raz wystąpił na boisku w sierpniu, może niebawem wrócić do gry. W najnowszym wywiadzie dla "CBS", przeprowadzonym przez jego siostrę Hannę Cash, Matty wyraził nadzieję na szybki powrót.
Aston Villa w Lidze Mistrzów
Aston Villa przygotowuje się do nadchodzących, kolejnych starć w europejskich rozgrywkach. Dzięki zakończeniu poprzedniego sezonu Premier League na czwartym miejscu, zespół ma okazję rywalizować na arenie międzynarodowej. Mają już za sobą debiut, w którym pewnie poradzili sobie z Young Boys. Oprócz spotkania z Bayerem Leverkusen, The Villans zmierzą się jeszcze również z takimi drużynami jak Bologna, Club Brugge, Juventus, RB Lipsk, AS Monaco i Celtic.
– Trochę żałowałem, że nie było mnie na meczu z Young Boys. Być na Lidze Mistrzów to jest to. Chłopaki zagrali świetnie, dominowali. W defensywie wyglądali dobrze. Niedługo wrócę, mam nadzieję że dostanę szansę. Myślę, że powinienem wrócić na mecz z Bayerem. Mam nadzieję, że wrócę do treningów, bo nie wyobrażam sobie, by przegapić mecz z Leverkusen. Zrobię wszystko, co mogę, by wrócić do gry. Villa Park zapłonie, zwłaszcza, że to będzie pierwszy mecz Ligi Mistrzów u siebie – komentuje Cash.
Wspomniane spotkanie z Bayerem odbędzie się 2 października. Wcześniej Aston Villa zagra w Pucharze Ligi Angielskiej z Wycombe i w lidze z Ipswich Town. Ekipa z Birmingham ponownie może walczyć o miejsce w europejskich pucharach, na ten moment jest trzecia w tabeli Premier League.
Źródło: CBS/Kanał Sportowy