605c66695baa1.webp&w=3840&q=75)
Manchester United latem będzie chciał pozyskać nowego napastnika. Według Floriana Plettenberga Czerwone Diabły na liście życzeń mają cztery nazwiska.
Napastnicy zawodzą
Obecny sezon w wykonaniu Manchesteru United jest fatalny, a duży wpływ na to ma również forma napastników. Joshua Zrikzee czy Rasmus Hojlund nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Nie od dziś wiadomo więc, że latem Czerwone Diabły będą chciały kupić nowego snajpera. Według Floriana Plettenberga na liście życzeń klub z Old Trafford ma cztery nazwiska.
Mocne nazwiska na liście życzeń
Dziennikarz ten podaje, że Manchester śledzi czterech piłkarzy. Głównymi nazwiskami są Benjamin Sesko z RB Lipsk i Hugo Ekitike z Eintrachtu Frankfurt. Gdyby żadnego z tych graczy nie udało się pozyskać, to klub ma alternatywy w postaci Victora Osimehna czy Viktora Gyokeresa.
Transfery piłkarskie, plotki transferowe Premier League Manchester united Benjamin sesko Hugo ekitike Viktor Gyokeres Victor osimhen