Minnesota United - Colorado Rapids wynik meczu na żywo, statystyki, strzelcy bramek, relacja live, składy drużyn (29.09.2024)

Spotkanie Minnesota United - Colorado Rapids, odbyło się w dniu 29.09.2024 o godz. 02:30 w rozgrywkach MLS. Mecz zakończył się rezultatem 3 : 0.

W naszym serwisie internetowym dostępne są statystyki meczu, w tym posiadanie piłki, liczba okazji bramkowych i strzałów, żółte i czerwone kartki, faule i inne dane o spotkaniu. Udostępniamy też listę strzelców goli i asystentów przy bramkach.

Dostępne są również składy, w których wystąpiły zespoły w meczu Minnesota United - Colorado Rapids, a w nich zarówno lista zawodników, którzy rozpoczęli mecz w wyjściowych jedenastkach, jak również lista piłkarzy, którzy weszli na boisko w trakcie spotkania.

Minnesota United - Colorado Rapids: składy, strzelcy, kartki

Wyjściowe jedenastki:

• Minnesota United: Dayne St. Clair, Carlos Harvey, Jefferson Díaz, Miguel Tapias, Anthony Markanich, Sang-Bin Jeong, Hassani Dotson, Wil Trapp, Joaquín Pereyra, Bongokuhle Hlongwane, Tanitoluwa Oluwatimikhin
  • Colorado Rapids: Zack Steffen, Reginald Cannon, Alhassan Abubakar, Andreas Beyer, Jackson Travis, Oliver Love, Connor Ronan, Calvin Harris, Djordje Mihailovic, Omir Fernandez, Rafael Navarro

Zmiany w trakcie spotkania:

• Minnesota United: Joaquín Pereyra (Franco Fragapane 68'), Bongokuhle Hlongwane (Sang-Bin Jeong 55')
  • Colorado Rapids: Reginald Cannon (Jackson Travis 71'), Oliver Love (Jasper Löffelsend 71'), Omir Fernandez (Jonathan Lewis 71')