Telewizja Polska poinformowała o pozyskaniu kolejnych praw piłkarskich. Od meczów barażowych tego sezonu na antenie TVP Sport będziemy mogli oglądać rozgrywki Serie B.
Baraże z udziałem Polaków
TVP zakupiło prawa do transmitowania Serie B prawdopodobnie przez dużą liczbę polskich zawodników w tej lidze. Już w barażach będziemy mogli zobaczyć Benevento Kamila Glika i Brescię Filipa Jagiełły. Na razie wiemy, że pierwszym spotkaniem transmitowanym na stronie internetowej tvpsport.pl będzie właśnie starcie Benevento z Ascoli. Ten mecz odbędzie się w piątek o 20.30
Duża oferta piłkarska
Rozgrywki drugiego szczebla rozgrywkowego we Włoszech są tylko dodatkiem do bogatej oferty piłkarskiej TVP. Obecnie Telewizja Polska ma prawa do meczów towarzyskich reprezentacji Polski zarówno kobiet jak i mężczyzn, Ligi Mistrzów, PKO Ekstraklasy, II Ligi i Copa Del Rey. W czerwcu dodatkowo będziemy mogli tam obejrzeć Mistrzostwa Europy do lat 17 i 19, a także Ligę Narodów.